УБК
ОАО "УБК" - Консалтинговая компания №1 в Украине!

ВІТАЄМО ВАС НА ОФІЙНОМУ САЙТІ УБК!

Реєстрація підприємств

Реєстрація компанії в Європі, продаж бізнесу

Будівельні ліцензії

Фінансування бізнесу

Цінні папери, КУА

Податкове планування

Фінансові компанії

Ділова інформація

Аудит та бухгалтерія

Захис інтересів в суді

Послуги іноземцям

Вартість послуг УБК

Головний офіс  "УБК":
Київ, 01601, Мечникова, 2
БЦ "БИЗНЕС ЦЕНТР ПАРУС"


Приймаємо до сплати:

УБК представляє собою відкриту структуру, створену на базі ВАТ "УБК" з метою комплексної підтримки та супроводу бізнесу в усіх регіонах України, а також для захисту інтересів українських компаній в Європі та інших країнах світу. 


Основні напрями діяльності групи компаній УБК: надання фінансових та інвестиційних послуг, допомога в отриманні кредитів та залучення інвесторів, купівля-продаж готового бізнесу, девеломпент комерційної нерухомості та земельних ділянок, реєстрація благодійних фонді та супровід діяльності благодійних організацій в Україні


Реєстрація підприємств, благодійних організацій, корпоративне право, міжнародне право, бізнес-консалтинг, аудит, сертифікація, реєстрація ТОВ, реєстрація фінансових компаній, КУА, ПІФ, реєстрація акціонерних товариств, емісія цінних паперів, облігацій, супровід іноземних інвестицій, будівельні ліцензії, отримання дозволів на проектування і будівництво та інші послуги для успішного бізнесу в Україні - ми надаємо нашим клієнтам повний комлекс бізнес-послуг "під ключ" в найкоротші терміни!

 
Постійно поповнюється ряд регіональних і зарубіжних партнерів сприяє ефективному вирішенню питань наших клієнтів.

 
Ми завжди працюємо на потрібний Вам результат, і зробимо все для його досягнення в потрібні терміни, враховуючи Ваші побажання і вимоги! 

 

Чому краще починати бізнес в Україну з УБК?

 
Відповідь проста - у нас набагато більше практики, ресурсів і можливостей. У 2024 році кількість відвідувачів корпоративного сайту ВАТ "УБК" перевищило 1,5 млн. чоловік, ми були і залишаємося лідерами в Україну в сфері корпоративних послуг, почавши свою діяльність ще в 2000 році. На сьогоднішній день корпоративна структура УБК представлена більше 10 компаніями, що ведуть діяльність в разнічних секторах бізнесу. Компанії та партнери, що входять до Групи УБК в Україну, мають всі необхідні ліцензії на роботу з цінними паперами та управління активами пайових інвестиційних фондів (ПІФ).


Реєстрація компанії - це початок бізнесу. Важливо, як і з ким ви його починаєте. Ми допомогли розпочати бізнес тисячам успішних підприємств в Україні - допоможемо і Вам! Незважаючи на воєнний стан, реестр підприємств відновив роботу і реєстрація підприємств можлива на тих самих умовах, що діяли в минулому році. Обмеження діяльності реєстру стусуються лише дій по зміні складу власників у ЦНАП - зміна складу учасників підприєства  проводиться зараз виключно українськими нотаріусами, що мають також статус державного реєстратора.

Детальніше про послуги, які надаються Групою компаній УБК, Ви можете дізнатися, звернувшись до відповідних розділів нашого сайту.
 
Якщо Ви не знайшли відповіді на запитання, чи Вам буде необхідна додаткова інформація - ми раді будемо надати детальну консультацію по телефону або електронній пошті. 

Ми переконані, що основою Вашого успіху на українському і міжнародному ринку є швидке реагування на зміни і правильний вибір бізнес-партнерів.

 
Наші фахівці допоможуть Вам ефективно використовувати всі доступні на сьогоднішній день інструменти і методи роботи на українському ринку, нададуть всю необхідну інформацію, проведуть необхідну аналітичну обробку і дадуть професійні рекомендації, підготують і оформлять потрібні вам документи і дозволи, розроблять стратегію подальшої роботи і, таким чином , забезпечать подальший успішний розвиток Вашого бізнесу.

 
Погодьтеся, Ваш час коштує грошей! Ми цінуємо його і тому завжди пропонуємо тільки кращі рішення, реалізовані в максимально стислі терміни, і зробимо все, щоб Ваша компанія стала Лідером на українському ринку! 

 

  

::: Ліцензії: туризм ::: .::: Будівельні ліцензії::: .: Реєстрація підприємтств, ТОВ, ПП :::
Откройте свой туристический бизнес - спрос на туристические услуги и потребность в отдыхе не зависят от состояния экономики. Получить лицензию с УБК на туристические услуги  туроператор - всегда просто! подробнее.::::::::::> Будівельні ліцензиї в Украіні в 2024. Сертифікація архітекторів та прорабів.  Гарантія результату від "УБК" - це більш ніє 1000 отриманих ліцензій Минбуду та Дежрахбудінспекції України. Вам потрібно лице обрати види робіт, що вам потрібні в ліцензії, все інше зробимо ми! детальніше .::::::::::> Начните Ваш успешный бизнес с нами! Мы знаем то что вам нужно и не задаем лишних вопросов - регистрация предприятия с УБК - это надежная основа для вашего бизнеса на долгие годы! С нами вы будете всегда зарабатывать больше и быстрее! подробнее .::::::::::>


Будемо раді бачити Вас нашими постійними клієнтами! Успіхів вам у бізнесі!

Реєстрація підприємств, регистрація ТОВ | Ліцензії | Ділова інформація | Маркетингові дослідження | Офшор. Готові компанііі
Инвестиционный консалтинг | Услуги иностранцам | Корпоративное право | Таможенное право | Интеллектуальная собственность | Суды | Аудит.
Сопровождение проверок
| Стоимость услуг | Вопросы и ответы | | Бухгалтерские бланки | Типовые договора | Новости | Контакты


Copyright © 2000—2024
 «УБК»

 


УБК, UBC, УБК являеються зареєстрованими товарными знаками