Офшор Сейшели | Офшорні компанії | Готові офшори | Реєстрація офшорів | Прайс на офшори | UA | English
UBC
UBC
АТ"UBC" - Консалтингова компанія №1 в Україні!


Офшорні компанії | Сейшели готові офшори | Реєстрація офшорів від €748

Рекомендуємо купити:

Офшорна компанія Сейшели
Офшор Сейшели
 


Офшорна компанія  Кіпр
Офшор Кіпр
 


Офшорна компанія  Англия
Офшор Англія
 


Офшорна компанія  Белиз
Офшор Беліз
 


Офшорна компанія  Гонконг
Офшор Гонконг
 


Офшорна компанія Панама
Офшор Панама
 

Як купити офшор?
В офісі Представництва
м.Київ, вул.Мечникова, 2
Parus Business Centre
Приймаємо до сплати
BTC/USDT, PayPal, LiqPay.

Офшори Сейшелы, офшорні компанії на Сейшельських островах і банківські рахунки - швидкий і максимально доступний офшорний фінансовий інструмент для конфіденційного ведення міжнародного бізнесу та володіння корпоративними правами.

Одна з класичних комбінацій міжнародного податкового планування - це оффшор Сейшели+ оффшор Великобританія (Англія).

Офшорна компанія на Сейшельских островах, як правило управляється по генеральній довіреності тому переоформлення готової офшорної компанії на Сейшелах займає мінімум часу й ви завжди одержуєте гарантований 100% результат.

Разом з тим офшорна компанія на Сейшелах на сьогодні дотепер є найбільш зручним інструментом в якості гаманця та банківського рахунку для особистих потреб, випуску корпоративних карт VISA / Mastercard, інвестицій за кордоном та діяльності, що не повязана з імпортом в Україну.

В 2020 році на Сейшелах змінилося офшорне законодавство і тепер всі компанії міжнародного бізнесу на Сейшелах мають фактично ті самі права, що і місцеві компанії: можливість володіти нерухомістю на Сейшелах, вести місцевий бізнес та наймати персонал - при цьому застосовується територіальній принцип оподаткування - аналогічний Гонконгу.

Офшорні компанії на Сейшелах та офшорні послуги за спеціальними цінами*

Ціна

Офшор Сейшели Сейшельські острови 2020 (готова офшорна компанія)

Найкраща оффшорна пропозиція на 2020 рік для ведення міжнародного бізнесу, експорту й оплати особистих видатків закордоном включає повний пакет установчих документів компанії, завірений нотаріально й легалізований апостилем   (1) статут, (2) установчий договір,  (3) протокол перших зборів,  (4) свидоцтво про реєстрацію компанії,  (5) розв'язок про призначення правління компанії (ради директорів) і випуску (емісії) сертифікатів акцій, (6) печатка круглу, (7) договір на керування компанією, (8) послуги реєстраціоного агента,  (9) надання юридичної адреси з поштовим обслуговуванням та професійні консультації по эл.пошті, пов'язані з веденням бізнесу з використання офшорної команії на рік з дати реєстрації. За додаткову плату можливе підключення телефонного номера з переадресацій на будь-який міський або мобільний телефон.

Номінальний акціонер офшорної компанії

Номінальний акціонер офшорної компанії - юридична або фізична особа, що є першим передплатником первинної емісію акцій офшорної компанії, зафіксована в установчих документов  офшорної компанії. Дані номінального акціонера вказуються при відкритті рахунків, заповненні анкет і т.п. з метою конфіденційності володіння компанією дійсним власником. Послуга представляється на рік з дати реєстрації офшорної компанії. Надання номінальних послуг в деяких юрисдикціях потребує ідентифікаційних документів власників на английській мові або з перекладом згідно вимог нотаріату та положень KYC законодавства. Можливе оформлення бланкової дарчої на 100% пакет акцій компанії.

Номінальний акціонер не є дійсним вигодонабувачем, а лише власником акцій на користь реального власника - бенефіціара. Послуги номінального акціонера представляються на рік з дати реєстрації офшорної компанії. Надання номінальних послуг в деяких юрисдикціях потребує ідентифікаційних документів власників на английській мові або з перекладом згідно вимог нотаріату та положень KYC законодавства.

Номінальний директор + Генеральна довіреніость під апостилем

Номінальний директор оффшорної компанії - юридична або фізична особа, що виступає в статусі директора компанії формально й не здійснює реальної участі в діяльності компанії. Усі права на керування компанією передаються за допомогою генеральної довіреності, виписаної на конкретну фізичну особу. Посада номінального директора вводиться з метою збереження анонімності й конфіденційності дійсного керуючого офшорною компанією. Послуги номінального директора представляється на рік з дати реєстрації офшорної компанії. Надання номінальних послуг в деяких юрисдикціях потребує ідентифікаційних документів власників на англійській мові або з перекладом згідно вимог нотаріату та положень KYC законодавства.

Як купити офшорну компанію на Сейшелах?

Ми цінуємо ваш час і конфіденційність для оформлення готової компанії чи придбання офшору або реєстрації офшорної компанії під замовлення з вашою назвою - необхідно мінімум часу та вашої особистої участі в процесі реєстрації та оформлення документів. У наявності є готові компанії у всіх офшорних юрисдикціях, які ми рекомендуємо для реєстрації компанії під замовлення.

Від вас (як майбутньої довіреного особи, що буде управляти компанією та банківськими рахунками по довіреності) потрібний тільки внутрішній та закордонний паспорт (при наявності, а для громадян інших країн СНД додатково копія імміграційної картки або паспорт з відміткою про перетин кордону України. Деякі юрисдиції при використанні номінальних послуг вимагають додаткової ідентифікації власників згідно з вимог нотаріату при оформленні довіреності та вимог KYC законодавства..

Якщо ви перебуваєте в іншім місті - можливе оформлення офшорної компанії без вашого виїзду в Київ - документи будуть доставлені вам наступного дня після оплати в будь-яке місто України й СНД кур'єрською поштою, або ви маєте можливість отримати документи обраної офшорної компанії у нашого регіонального представника у вашому місті, надавши йому необхідну інформацію згідно KYC законодавства для оформлення компанії. Ми ухвалюємо до оплати всі види VISA, Mastercard, а також усі види електронних грошей BTC/USDT, Яндекс Гроші, Paypal, Alertpay і т.п..

Здійснити оплату за готову офшорну компанію так само просто, як поповнити мобільний телефон - вам досить буде підійти до найближчого терміналу оплати послуг мобільного зв'язку і оплатити нам погоджену курсу за курсом у національній валюті в країні, де ви перебуваєте.

Фахівці департаменту міжнародного бізнесу ВАТ UBC та наші представники в регіонах завжди нададуть фахові консультації з вибору оптимальної юрисдикції та покупки готових офшорів, реєстрації офшорних компаній і замовленні додаткових послуг. Щоб одержати список готових компаній, вам необхідно звернеться до наших фахівців з телефонів вказаним нижче.

Відкрити список готових офшорів на Сейшелах SC.doc (Ms Word)

Одержати повний список готових компаній і консультацію по офшорних питаннях Ви також можете, звернувшись до наших фахівців


+38(044) 498-7010, 498-7011, 599-65-65

Telegram, WhatsApp, Viber, Skype: +38 (073/095/098) 599-65-65

|
 
 

© 2001—2020 UBC Offshore Ltd

www.ubc-offshore.com