Офшор Панама | Офшорні компанії | Готові офшори | Реєстрація офшорів | Прайс на офшори | UA | English
UBC
UBC
АТ"UBC" - Консалтингова компанія №1 в Україні!


Офшорні компанії | Панама готові офшори | Реєстрація офшорів від €998

Рекомендуємо купити:

Офшорна компанія Панама
Офшор ПанамаОфшорна компанія Сейшели
Офшор Сейшели


Офшорна компанія  Англия
Офшор Англія


Офшорна компанія  Белиз
Офшор Беліз


Офшорна компанія  Гонконг
Офшор Гонконг

Офшорна компанія  Кіпр
Офшор Кіпр

Як купити офшор?
В офісі Представництва
м.Київ, вул.Мечникова, 2
Parus Business Centre
Приймаємо до сплати
BTC/USDT, PayPal, LiqPay.


Офшори Панама, панамські офшорні компанії і банківські рахунки реєструють ще з 1927р. Панамські компанії мають териториальний принцип оподаткування - всі операції за межами Панами не оподатковуються.

Одна з класичних комбінацій міжнародного податкового планування - це оффшор Панама + оффшор Великобританія (Англія).

Фактично Панама - це оффшор. Юридично - ні, так як в Панамі відсутнє спеціалізоване оффшорне законодаство і всі компанії реєструються у вигляді акціонерних товариств з Правлінням в складі трьох осіб по тому самому закону ще з далекого 1927р, який практично незмінювався.

Панамська команія - це швидкий і максимально доступний офшорний шлях до конфіденційного ведення міжнародного бізнесу й оплати особистих видатків зак кордоном.

Також Панамські компанії широко використовуються судновласниками для володіння як торгівельними та комерційними суднами, так і приватними яхтами. Офшорна компанія в Панамі, як правило управляється по генеральній довіреності, яка підписується всіма трьомами членами Правління, тому переоформлення готової офшорної компанії в Панамі займає мінімум часу й ви завжди одержуєте гарантований 100% результат

Разом з тим офшорна компанія в Панамі на сьогодні дотепер є найбільш зручним інструметом в якості як гаманця та банківського рахунку для особистих потреб, випуску корпоративних карт VISA / Mastercard, інвестицій за кордоном та діяльності, так і діяльноіті, що повязана з експортом-імпортом. В більшості країн Панама не вважаєтсья оффшором.

Офшорні компані в Панамі та оффшорні послуги за спеціальними цінами*

Ціна

Офшор Панама 2020 (готова офшорна компанія)

Найкраща оффшорна пропозиція на 2020 рік для ведення міжнародного бізнесу, експорту й оплати особистих видатків закордоном включає повний пакет установчих документів компанії, в оригіналі на іспанській мові, а також переклад на англійську, завірений нотаріально й легалізований апостилем   (1) статут, (2) установчий договір,  (3) протокол перших зборів,  (4) свидительство про реєстрацію компанії,  (5) рішення про призначення правління компанії (ради директорів) і випуску (емісії) сертифікатів акцій, (6) печатка круглу, (7) договір на керування компанією, (8) послуги регистрационого агента,  (9) надання юридичної адреси в Панамі (столиця Панама Сіті) і безкоштовні консультації по эл.пошті, пов'язані з веденням бізнесу з використання офшорної комании на рік з дати реєстрації. За додаткову плату можливе підключення телефонного номера в Панамі з переадресацій на будь-який міський або мобільний телефон.

Номінальний акціонер офшорної компанії

Номінальний акціонер оффшорної компанії - юридична або фізична особа, що є першим передплатником первинної емісію акцій офшорної компанії, зафіксована в установчих документов  офшорної компанії. Дані номінального акціонера вказуються при відкритті рахунків, заповненні анкет і т.п. з метою конфіденційності володіння компанією дійсним власником. Послуга представляється на рік з дати реєстрації офшорної компанії. Надання номінальних послуг в деяких юрисдикциях потребує ідентифікаційних документів власників на английській мові або з перекладом згідно вимог нотаріату та положень KYC законодавства. Можливе оформлення бланкової дарчої на 100% пакет акцій компанії.

Номінальний акціонер не є дійсним вигодонабувачем, а лише власником акцій на користь реального власника - бенефициара. Послуги номінального акціонера представляються на рік з дати реєстрації офшорної компанії. Надання номінальних послуг в деяких юрисдикциях потребує ідентифікаційних документів власників на английській мові або з перекладом згідно вимог нотаріату та положень KYC законодавства.

Три номінальні директори+ Генеральна довіреніость під апостилем

Номінальне правління в складі трьох номінальних директорів оффшорної компанії в Панамі- юридичнихабо фізичних особі, що виступають в статусі директорів та членів правління компанії лише формально й не здійснюють реальної участі в діяльності компанії. Усі права на керування компанією передаються за допомогою генеральної довіренності, виписаної на конкретну фізичну особу. Посада номінального директора вводиться з метою збереження анонімності й конфіденційності дійсного керуючого офшорною компанією. Послуги номінального директора представляється на рік з дати реєстрації офшорної компанії. Надання номінальних послуг в деяких юрисдикциях потребує ідентифікаційних документів власників на английській мові або з перекладом згідно вимог нотаріату та положень KYC законодавства.

Як купити офшорну компанію в Панамі (панамську акціонерну компанію)?

Ми цінуємо ваш час і конфіденційність для офорления готової компанії чи придбання офшору або реєстрації офшорної компанії під замовлення з вашою назвою - необхідно мініміум часу та вашої особистої участі в процесі реєстрації та оформлення документів. У наявності є готові компанії у всіх офшорних юрисдикціях, які ми рекомендуємо для реєстрації компанії під замовлення.

Від вас (як майбутньої довіреного особи, що буде управляти компанією та банківскими рахунками по довіреності) потрібний тільки внутрішній та закордонний паспорт (при наявності, а для громадян інших країн СНД додатково копія імміграційної картки або паспорт з відміткою про перетинан кордону України. Деякі юридиції при використанні номінальних послуг вимагають додаткової ідентифікації власників згідно з вимог нотаріату при оформленніі довіреності та вимог KYC законодавства..

Якщо ви перебуваєте в іншім місті - можливе оформлення офшорної компанії без вашого виїзду в Київ - документи будуть доставлені вам наступного дня після оплати в будь-яке місто України й СНД кур'єрською поштою, або ви маєте можливість отримати документи обраної офшорної компанії у нашого регіонального представника у вашому місті, надавши йому необхідну інформацію згідно KYC законодавства для оформлення компанії. Ми ухвалюємо до оплати всі види VISA, Mastercard, а також усі види електронних грошей BTC/USDT, Яндекс Гроші, Paypal, Alertpay і т.п..

Здійснити оплату за готову офшорну компанію так само просто, як поповнити мобільний телефон - вам досить буде підійти до найближчого терміналу оплати послуг мобільного зв'язку і оплатити нам погоджену курсу за курсом у національній валюті в країні, де ви перебуваєте.

Фахівці департаменту міжнародного бізнесу ВАТ UBC та наші представники в регіонах завжди нададуть фахові консультації з вибору опимальної юрисдикції та покупки готових офшорів, реєстрації офшорних компаній і замовленні додаткових послуг. Щоб одержати список готових компаній, вам необхідно звернеться до наших фахівців з телефонів указаным нижче.

Відкрити список готових офшорів в Панамі PN.doc (Ms Word)

Одержати повний список готових компаній і консультацію по офшорних питаннях Ви також можете, звернувшись до наших фахівців


+38(044) 498-7010, 498-7011, 599-65-65

Telegram, WhatsApp, Viber, Skype: +38 (073/095/098) 599-65-65

|


© 2001—2020  «UBC»® Офшоры. Новости

www.ubc-offshore.com