Офшор | Офшорні компанії | Готові офшори | Реєстрація офшорів | Прайс на офшори
UBC
UBC
 "UBC" - Консалтинговая компания №1 в Украине!


Офшорні компанії Гонконг готові офшори | Реєстрація офшорів від €998

Рекомендуємо купити:

Офшорна компанія Сейшели
Офшор Сейшели


Офшорна компанія Кіпр
Офшор Кіпр


Офшорна компанія Англия
Офшор Англія


Офшорна компанія Белиз
Офшор Беліз


Офшорна компанія Гонконг
Офшор Гонконг


Офшорна компанія Панама
Офшор Панама

Як купити офшор?
В офісі Представництва
м.Київ, вул.Мечникова, 2
Parus Business Centre
Приймаємо до сплати
BTC/USDT, PayPal, LiqPay.
Офшор у Гонконгу, офшорні компанії в Гонконзі і банківські рахунки - кращий інструмент для імпорту продукції з Китаю, країн Азії, а також для зовнішньоекономічної діяльності та податкового планування. Гонконг не вважається офшором в Україні та Росії - згідно законодавства країни доходи від зовнішньоекономічної діяльності звільняються від оподаткування - точно так само, як і в Панамі .. Офшорна компанія в Гонконгу, як правило управляється за генеральною довіреністю, тому переоформлення готової офшорної компанії, зареєстрованої в Гонконгу, займає мінімум часу і ви завжди отримуєте гарантований 100% результат!

Готові офшорні компанії в Гонконзі і послуги за спеціальними цінами *

Ціна

Офшор Гонконг 2020 (готова офшорна компанія)

Краща пропозиція 2020 року для експортно-імпортної діяльності, роботи з митницею та податкового планування, включає повний пакет установчих документів з перекладом з китайського на англійську мову, завірений нотаріально та легалізований апостилем (1) статут, (2) установчий договір, (3) протокол перших зборів, (4) свідітельствует про реєстрацію компанії, (5) рішення про призначення директора і випуску (емісії) сертифікатів акцій, (6) друк круглу, (7) договір на управління компанією, (8) послуги реєстраційного агента, (9) подання юридичної адреси в Гонконзі і беслпатние консультації з ведення бізнесу з використання офшорної команії на рік з дати реєстрації. За додаткову плату можливе підключення телефонного номера в Гонконзі з переадресацією на будь-який міський або мобільний номер.

Номінальний акціонер офшорної компанії

Особа, що є першим передплатником первинної емісію акцій офшорної компанії, зафіксоване в установчих документов офшорної компанії. Дані номінального акціонера вказуються при відкритті рахунків, заповненні анкет і т.п.з метою конфіденційності володіння компанією дійсним власником. Послуга представляється на рік з дати реєстрації офшорної компанії. Надання номінальних послуг в деяких юрисдикциях потребує ідентифікаційних документів власників на английській мові або з перекладом згідно вимог нотаріату та положень KYC законодавства. Можливо оформлення бланкової дарчим на 100% пакет акцій компанії.

Номінальний директор + Генеральна довіреність під апостилем

Особа, яка виступає в статусі директора компанії тільки формально і не приймає реальної участі у діяльності компанії. Всі права на управління компанією передаються за допомогою генеральної довіреності, виписаної на конкретну фізичну особу. Посада номінального директора вводиться з метою збереження анонімності та конфіденційності істинного керуючого офшорною компанією. Послуги номінального директора видається на рік з дати реєстрації офшорної компанії. Надання номінальних послуг в деяких юрисдикциях потребує ідентифікаційних документів власників на английській мові або з перекладом згідно вимог нотаріату та положень KYC законодавства.

Як купити гонконгську офшорну компанію?

Ми цінуємо ваш час і не вимагаємо безлічі документів для офорленія (покупки офшору) або реєстрації офшорної компанії під замовлення з вашим назвою, - необхідно мініміум часу та вашої особистої участі в процесі реєстрації та оформлення документів. В наявності є готові компанії у всіх офшорних юрисдикціях, які ми рекомендуємо для реєстрації компанії під замовлення.

Відкрити список готових офшорів в Гонконзі HK.doc (Ms Word

Від вас (довіреної особи) потрібен тільки паспорт, а для громадян СНД додатково копія імміграційної картки або загран.паспорта з відміткою про перетин кордону України.

Якщо ви знаходитесь в іншому місті - можливе оформлення офшорної компанії без вашого виїзду до Києва - документи будуть доставлені вам на наступний день після оплати в будь-яке місто України та СНД кур'єрською поштою, або ви маєте можливість отримати документи обраної офшорної компанії у нашого регіонального представника у вашому місті, надавши йому необхідну інформацію згідно KYC законодавства для оформлення компанії. Ми приймаємо до оплати всі види VISA, MasterCard, а також всі види електронних грошей BTC/USDT, Яндекс Гроші, PayPal і т.п..

Здійснити оплату за готову офшорну компанію так само просто, як поповнити мобільний телефон - вам достатньо буде підійти до кожного з терміналом і оплатити нам узгоджену курсу по курсу в національній валюті в країні, де ви знаходитесь.

Сп еціалісти департаменту міжнародного бізнесу та наші представники в регіонах готові надати консультації з вибору юрисдикції та придбання готових офшорів, реєстрації офшорних компаній і замовленні додаткових послуг. Щоб отримати список готових компаній, вам необхідно звернутися до наших фахівців за телефонами вказаними нижче.

За бажанням клієнта ми можемо зареєструвати компанію і відкрити рахунок 
будь-який інший офшорної юрисдикції або країні ЄС після уточнення умов реєстрації за тел. 

+38 (044) 498-70-10, 498-70-11, 599-65-65 
або kiev@ubc-offshore.com

Навіщо Вам компанія в Гонконгу? Купівля компанії в Україну

Напевно Ви раніше ніколи не замислювалися над цим питанням, позбавляючи себе можливості вільно працювати на міжнародних ринках, при цьому не турбуючись про своєчасної сплати податків і здачі звітності ....

Ми пропонуємо Вам спробувати і Ви отримаєте ще один інструмент для примноження та збереження Вашого капіталу, вже повністю готовий до використання - компанію в Гонконзі і рахунок в європейському банку.

Вам потрібно всього лише вирішити, хто буде керувати банківським рахунком і представляти інтереси компанії по всьому світу - все інше зробимо ми! І краще зробити це не в себе, а в Україну, таким чином покупка компанії також буде для вас офшорної і матиме додаткові переваги завдяки особливостям українського законодавства.

Реєстрація офшорної компанії в Гонконзі

Гонконг - офшорна компанія (реєстрація за 20 робочих днів)

  • Мінімальний розмір оголошеного статутного капіталу складає 10 000 HK €. Сплачений статутний капітал - мінімум HK €.
  • Сплачується фіксована щорічна мито. Потрібен надання річного звіту, який повинен містити інформацію про акціонерів і директорів і проходити аудиторську перевірку.
  • Потрібен мінімум один акціонер і директор. Можуть бути фізичними або юридичними особами, резидентами чи нерезидентами.
  • Рекомендується номінальний сервіс. Акції на пред'явника не доступні. Дані про акціонерів, директорів і статутні документи компанії зберігаються у відкритому реєстрі.
Перевірка і резервування назви нової компанії (по 3 варіанти) €98
 

Враховуючи особливості Україну, ми спільно з нашими зарубіжними партнерами розробили та узгодили при використанні номінального сервісу спеціальний текст довренності, який ідеально влаштовує всі державні органи нотаріусів та банківські установи для повноцінного ведення бізнесу від імені гонконгської офшорної компанії в Україну.

Воможно, раніше ніколи не замислювалися над цим питанням, позбавляючи себе можливості вільно працювати на міжнародних ринках, при цьому не турбуючись про своєчасної сплати податків і здачі звітності - зараз це просто і доступно. 

Отримати список готових компаній і консультацію з офшорним питань 
ви можете звернувшись до наших фахівців: 

+38 (044) 498-7010, 498-7011, 599-65-65 

або електронною поштою kiev@ubc-offshore.com© 2001—2020  «UBC»®

www.ubc-offshore.com