Офшор Великобританія Англія | Офшорні компанії | Готові офшори | Реєстрація офшорів | Прайс на офшори | UA | English
UBC
UBC
АТ"UBC" - Консалтингова компанія №1 в Україні!


Офшорні компанії Великобританія готові офшори Англія Реєстрація офшорів від €998

Рекомендуємо купити:

Офшорна компанія  Англия
Офшор Англія


Офшорна компанія  Кіпр
Офшор Кіпр
 


Офшорна компанія Сейшели
Офшор Сейшели
 


Офшорна компанія  Белиз
Офшор Беліз
 


Офшорна компанія  Гонконг
Офшор Гонконг
 


Офшорна компанія Панама
Офшор Панама
 

Як купити офшор?
В офісі Представництва
м.Київ, вул.Мечникова, 2
Parus Business Centre
Приймаємо до сплати
BTC/USDT, PayPal, LiqPay.

Офшоры Англія, офшорні компанії у Великобританії так компанії в Шотландії й банківські рахунки в ЕС - швидко, надійно й престижно. Великобританія, до складу якої входять Англія та Шотландія надає можливість використовувати всі переваги європейської компанії й рекомендується до використанная комбінації із класичним оффшором на Сейшелах. Британські компанії не вважаютсья оффшорами в Україні, РФ і інших країнах СНД.

Англійська офшорна компанія партнерство LLP або компанія з обмеженою відповідальністю LTD у Великобританії, як і шотландська офшорна компанія партнерство LLP чи LP управляється по генеральній довіреності використовується в якості торговельного посередника або інвестора. Переоформлення готової англійської офшорної компанії або шотладської компанії займає мінімум часу й ви завжди одержуєте гарантований 100% результат у найкоротший термін.

Офшорні компані в Англії та Шотландії та оффшорні послуги за спеціальними цінами*

Ціна

Офшор Англія Великобританія 2020 (готова офшорна компанія)

Найкраща оффшорна пропозиція на 2020 рік для ведення міжнародного бізнесу, експорту й оплати особистих видатків закордоном включає повний пакет установчих документів компанії (1) статут - Memorandum, (2) установчий договір - Articles of association,  (3) протокол перших зборів - Minutes,  (4) свидительство про реєстрацію компанії - Certificate of Incorporation,  (5) супровідні документи щодо призначення правління компанії (директора чи ради директорів) і випуску (емісії) сертифікатів зареєстрованих акцій, (6) основна печатка , (7) договір на увправління компанією, (8) послуги реєстраційного та секретаря,  (9) надання юридичної адреси в Лондоні (Англія) або Едінбурзі (Шотландія і безкоштновні консультації по эл.пошті, пов'язані з веденням бізнесу з використання офшорної комании на рік з дати реєстрації. За додаткову плату можливе надання послуги віртуального офісу з підлюченням телефонного номера з переадресацій на будь-який міський або мобільний телефон.

Номінальний акціонер офшорної компанії

Номінальний акціонер оффшорної компанії - юридична або фізична соба, що є першим передплатником первинної емісію акцій офшорної компанії, зафіксована в установчих документов  офшорної компанії. Дані номінального акціонера вказуються при відкритті рахунків, заповненні анкет і т.п. з метою конфіденційності володіння компанією дійсним власником. Послуга представляється на рік з дати реєстрації офшорної компанії. Надання номінальних послуг в деяких юрисдикциях потребує ідентифікаційних документів власників на английській мові або з перекладом згідно вимог нотаріату та положень KYC законодавства. Можливе оформлення бланкової дарчої на 100% пакет акцій компанії.

Номінальний акціонер не є дійсним вигодонабувачем, а лише власником акцій на користь реального власника - бенефициара. Послуги номінального акціонера представляються на рік з дати реєстрації офшорної компанії. Надання номінальних послуг в деяких юрисдикциях потребує ідентифікаційних документів власників на английській мові або з перекладом згідно вимог нотаріату та положень KYC законодавства.

Номінальний директор + Генеральна довіреніость під апостилем

Номінальний директор оффшорної компанії - юридична або фізична особа, що виступає в статусі директора компанії формально й не здійснює реальної участі в діяльності компанії. Усі права на керування компанією передаються за допомогою генеральної довіренності, виписаної на конкретну фізичну особу. Посада номінального директора вводиться з метою збереження анонімності й конфіденційності дійсного керуючого офшорною компанією. Послуги номінального директора представляється на рік з дати реєстрації офшорної компанії. Надання номінальних послуг в деяких юрисдикциях потребує ідентифікаційних документів власників на английській мові або з перекладом згідно вимог нотаріату та положень KYC законодавства.

Як купити офшорну компанію в Англії чи Шотландії?

Ми цінуємо ваш час і конфіденційність для офорления готової компанії чи придбання офшору або реєстрації офшорної компанії під замовлення з вашою назвою - необхідно мініміум часу та вашої особистої участі в процесі реєстрації та оформлення документів. У наявності є готові компанії у всіх офшорних юрисдикціях, які ми рекомендуємо для реєстрації компанії під замовлення. Англійскі компанії не є оффшорними в традиційному розумінні, але дозволяють вести міжнародний бізнес максимально еффективно для власників, у випадку, якщо вся діяльність компаній є оффшорною, тобто здійснюється за межами Англії.

Від вас (як майбутньої довіреного особи, що буде управляти компанією та банківскими рахунками по довіреності) потрібний тільки внутрішній та закордонний паспорт (при наявності, а для громадян інших країн СНД додатково копія імміграційної картки або паспорт з відміткою про перетинан кордону України. Деякі юридиції при використанні номінальних послуг вимагають додаткової ідентифікації власників згідно з вимог нотаріату при оформленніі довіреності та вимог KYC законодавства..

Якщо ви перебуваєте в іншім місті - можливе оформлення офшорної компанії без вашого виїзду в Київ - документи будуть доставлені вам наступного дня після оплати в будь-яке місто України й СНД кур'єрською поштою, або ви маєте можливість отримати документи обраної офшорної компанії у нашого регіонального представника у вашому місті, надавши йому необхідну інформацію згідно KYC законодавства для оформлення компанії. Ми ухвалюємо до оплати всі види VISA, Mastercard, а також усі види електронних грошей Paypal, Skrill  і т.п..

Здійснити оплату за готову офшорну компанію так само просто, як поповнити мобільний телефон - вам досить буде підійти до найближчого терміналу оплати послуг мобільного зв'язку і оплатити нам погоджену курсу за курсом у національній валюті в країні, де ви перебуваєте.

Фахівці департаменту міжнародного бізнесу ВАТ UBC та наші представники в регіонах завжди нададуть фахові консультації з вибору опимальної юрисдикції та покупки готових офшорів, реєстрації офшорних компаній і замовленні додаткових послуг. Щоб одержати список готових компаній, вам необхідно звернеться до наших фахівців з телефонів указаным нижче.

Відкрити список готових офшорів в Англії та Шотландії UK.doc (Ms Word)

Одержати повний список готових компаній і консультацію по офшорних питаннях Ви також можете, звернувшись до наших фахівців


+38(044) 498-7010, 498-7011, 599-65-65

Telegram, WhatsApp, Viber, Skype: +38 (073/095/098) 599-65-65

|
 

 

© 2001—2020 UBC Offshore Ltd Офшоры. Новости

www.ubc-offshore.com