Офшор Кіпр | Офшорні компанії | Готові офшори | Реєстрація офшорів | Прайс на офшори | UA | English
UBC
UBC
АТ"UBC" - Консалтингова компанія №1 в Україні!


Офшорні компанії | Кіпр готові офшори | Реєстрація офшорів Кіпр від €998

Рекомендуємо купити:

Офшорна компанія  Кіпр
Офшор Кіпр


Офшорна компанія Сейшели
Офшор Сейшели


Офшорна компанія  Англия
Офшор Англія


Офшорна компанія  Белиз
Офшор Беліз


Офшорна компанія  Гонконг
Офшор Гонконг


Оффшорная компания Канада
Оффшор Канада LP

Як купити офшор?
В офісі Представництва
м.Київ, вул.Мечникова, 2
Parus Business Centre
Приймаємо до сплати
BTC/USDT, PayPal, LiqPay.


Кіпр. Офшори. Із цього все починалося. Офшорні компанії на Кіпрі й банківські рахунки в кіпрських банках були першими інструментами податкового планування для бинзнеса країн СНД. Усі завдяки підписаному із часів СРСР угоді про запобігання подвійного оподатковування й доступністю країни для особистого візиту.

З Україною даної угода з Кіпром діє дотепер у незмінному виді - що пояснює таку популярність Кіпру серед українських бізнесменів. Ми не є прихильниками використання в Україні даної юрисдикції для довгострокових бізнес-рішень, тому що існуючі міжнародні угоди Україна -Кіпр можуть бути переглянуті й денонсовані в будь-який момент, враховуючи політичну складову цього питання, практично щороку здійснююсться спроби це зробити, так як Кіпр за статистикою посідає одне з перших місць по руху капіталу при взаємодії з Украиїною..

Одна з класичних комбінацій міжнародного податкового планування - це оффшор Сейшели або оффшор Беліз + оффшор Кіпр.

Офшорна компанія на Кіпрі на сьогодні дотепер є найбільш зручним інструметом для інвестицій у великий бізнес, який планує виплачувати дивіденди, або може бути проданий новим власникам у недалекому майбутньому. Хоча, зазначимо,  також можливо використовувати компанії, що зареєстровані на Кіпрі, для звичайної экспортно-імпортноії діяльності при операціях з Україною.

У цьому випадку дійсно прибуток від таких транзакцій з купівлі-продажуне буде обкладатися податками як в Україні, так і на Кіпрі, хоча в інших країнах СНД при роботі з Кіпром застосовується ставка 5 або 10%. Офшорна компанія на Кіпрі насправді є звичайною країною ЄС, у якій усі компанії здають звітність і проходять щорічний аудит,  але стосовно України залишилася дісно унікальна можливість роботи в практично безподатковому (офшорному) режимі. Оффшор на Кіпрі, як правило правило управляється по генеральній довіреності, тому переоформлення готової офшорної компанії займає мінімум часу й ви завжди одержуєте гарантований 100% результат!

Готові офшорні компані на Кіпрі та оффшорні послуги за спеціальними цінами*

Ціна

Офшор Кіпр 2021 (готова офшорна компанія)

Найкраща оффшорна пропозиція на 2021 рік для податкового планування, онлайн бізнесу, експорту й інвестицій включає повний пакет установчих документів компанії, завірений нотаріально й легалізований апостилем з перекладом із грецької мови  (1) статут, (2) установчий договір,  (3) протокол перших зборів,  (4) сертифікат про реєстрацію компанії й сертифікат про адресу компанії  (5) сертифікат про призначення директора, секретаря й сертифікат про випуск (емісії) акцій, (6) печатка круглу, (7) договір на керування компанією, (8) послуги регистраційного агента,  (9) надання юридичної адреси на Кіпрі й безкоштовні консультації по веденню бізнесу з використання офшорної комании на рік з дати реєстрації з поштовим обслуговуванням.

€998

Номінальний акціонер офшорної компанії

Номінальний акціонер оффшорної компанії - юридична або фізична соба, що є першим передплатником первинної емісію акцій офшорної компанії, зафіксована в установчих документов  офшорної компанії. Дані номінального акціонера вказуються при відкритті рахунків, заповненні анкет і т.п. з метою конфіденційності володіння компанією дійсним власником. Послуга представляється на рік з дати реєстрації офшорної компанії. Надання номінальних послуг в деяких юрисдикциях потребує ідентифікаційних документів власників на английській мові або з перекладом згідно вимог нотаріату та положень KYC законодавства. Можливе оформлення бланкової дарчої на 100% пакет акцій компанії.

Номінальний акціонер не є дійсним вигодонабувачем, а лише власником акцій на користь реального власника - бенефициара. Послуги номінального акціонера представляються на рік з дати реєстрації офшорної компанії. Надання номінальних послуг в деяких юрисдикциях потребує ідентифікаційних документів власників на английській мові або з перекладом згідно вимог нотаріату та положень KYC законодавства.

1

Номінальний директор + Генеральна довіреніость під апостилем

Номінальний директор оффшорної компанії - юридична або фізична особа, що виступає в статусі директора компанії формально й не здійснює реальної участі в діяльності компанії. Усі права на керування компанією передаються за допомогою генеральної довіренності, виписаної на конкретну фізичну особу. Посада номінального директора вводиться з метою збереження анонімності й конфіденційності дійсного керуючого офшорною компанією. Послуги номінального директора представляється на рік з дати реєстрації офшорної компанії. Надання номінальних послуг в деяких юрисдикциях потребує ідентифікаційних документів власників на английській мові або з перекладом згідно вимог нотаріату та положень KYC законодавства.
1

Как купить оффшорную компанию на Кипре?

Ми цінуємо ваш час і конфіденційність для офорления готової компанії чи придбання офшору або реєстрації офшорної компанії під замовлення з вашою назвою - необхідно мініміум часу та вашої особистої участі в процесі реєстрації та оформлення документів. У наявності є готові компанії у всіх офшорних юрисдикціях, які ми рекомендуємо для реєстрації компанії під замовлення.

Від вас (як майбутньої довіреного особи, що буде управляти компанією та банківскими рахунками по довіреності) потрібний тільки внутрішній та закордонний паспорт (при наявності, а для громадян інших країн СНД додатково копія імміграційної картки або паспорт з відміткою про перетинан кордону України. Деякі юридиції при використанні номінальних послуг вимагають додаткової ідентифікації власників згідно з вимог нотаріату при оформленніі довіреності та вимог KYC законодавства..

Якщо ви перебуваєте в іншім місті - можливе оформлення офшорної компанії без вашого виїзду в Київ - документи будуть доставлені вам наступного дня після оплати в будь-яке місто України й СНД кур'єрською поштою, або ви маєте можливість отримати документи обраної офшорної компанії у нашого регіонального представника у вашому місті, надавши йому необхідну інформацію згідно KYC законодавства для оформлення компанії. Ми ухвалюємо до оплати всі види VISA, Mastercard, а також усі види електронних грошей BTC/USDT, Яндекс Гроші, Paypal, Alertpay і т.п..

Здійснити оплату за готову офшорну компанію так само просто, як поповнити мобільний телефон - вам досить буде підійти до найближчого терміналу оплати послуг мобільного зв'язку і оплатити нам погоджену курсу за курсом у національній валюті в країні, де ви перебуваєте.

Фахівці департаменту міжнародного бізнесу ВАТ UBC та наші представники в регіонах завжди нададуть фахові консультації з вибору опимальної юрисдикції та покупки готових офшорів, реєстрації офшорних компаній і замовленні додаткових послуг. Щоб одержати список готових компаній, вам необхідно звернеться до наших фахівців з телефонів указаным нижче.

Відкрити список готових компаній на Кіпрі - 2021 CY.doc (Ms Word)

Одержати спискок готових компаній і консультацію по офшорних питаннях Ви можете звернувшись до наших фахівців


+38 (044) 599-65-65

Telegram, WhatsApp, Viber, Skype: +38 (073/095/098) 599-65-65

|


© 2001—2021  «UBC»® Офшоры. Новости

www.ubc-offshore.com