Офшор Беліз | Офшорні компанії | Готові офшори | Реєстрація офшорів | Прайс на офшори | UA | English
UBC
UBC
АТ"UBC" - Консалтингова компанія №1 в Україні!


Офшорні компанії | Беліз готові офшори | Реєстрація офшорів від €848

Рекомендуємо купити:

Оффшорная компания Канада
Оффшор Канада LP


Офшорна компанія  Кіпр
Офшор Кіпр
 


Офшорна компанія  Англия
Офшор Англія
 


Офшорна компанія Сейшели
Офшор Сейшели
 


Офшорна компанія  Гонконг
Офшор Гонконг
 


Офшорна компанія Панама
Офшор Панама
 

Як купити офшор?
ПРИЙМАЄМО ДО СПЛАТИ:

Офшори Беліз, офшорні компанії в Белізі та офшорні банківські рахунки - швидкий і максимально доступний офшорний фінансовий інструмент для конфіденційного ведення міжнародного бізнесу й оплати особистих витрат закордоном.

Одна з класичних комбінацій міжнародного податкового планування - це оффшор Беліз + оффшор Великобританія (Англія) поступово трансформується Компанія Сейшели + Компанія LTD Англія

Офшорна компанія в Белізі майже завжди управляється по  довіреності тому переоформлення готової офшорної компанії в Белізі займає мінімум часу й ви завжди одержуєте гарантований 100% результат. Порівнюючи Беліз, Британські Віргінські острови та Сейшели в 2020 році ми рекомендуємо звенути увагу саме на Сейшельскі компанії, які з минулого року не мають негативного статусу оффшорної компанії, але разом с тим зберегли пільги в форматі безподаткової зовнішньоекономічної діяльності.

Завантажити список готових офшорних компаній в Белізі BZ.doc

Беліз є однією з небагатьох оффшорних країн, що до цього часу не  не зобовязуть реєстраційних агентів збирати детальну інформацію про своїх кліентів та іх діялнсть, як наприклад, це зобовязані робити місцеві агенти при реєстрації оффшорів (оффшорних компаній) на BVI (Британські Віргінські острови). В 2019 році зміни до офшорного законодаства в Белізі вимагають для певних видів компаній наявність додаткових умов існування у вигляді наявності substance - належної економічної присутності в Белізі.

Разом з тим офшорна компанія в Белізі на сьогодні дотепер  одним із зручних і доступних по ціні інструметів міжнародного податкового планування як якості гаманця та банківського рахунку для особистих потреб, випуску корпоративних карт VISA / Mastercard, інвестицій за кордоном та діяльності.

Офшорні компані в Белізі та оффшорні послуги за спеціальними цінами*

Ціна

Офшор Беліз (Belize) 2020 (готова офшорна компанія)

Найкраща оффшорна пропозиція на 2020 рік для ведення міжнародного бізнесу, експорту й оплати особистих видатків закордоном включає повний пакет установчих документів компанії, завірений нотаріально й легалізований апостилем   (1) статут, (2) установчий договір,  (3) протокол перших зборів,  (4) свидительство про реєстрацію компанії,  (5) розв'язок про призначення правління компанії (ради директорів) і випуску (емісії) сертифікатів акцій, (6) печатка круглу, (7) договір на керування компанією, (8) послуги регистрационого агента,  (9) надання юридичної адреси з поштовим обслуговуванням та професійні консультації по эл.пошті, пов'язані з веденням бізнесу з використання офшорної комании на рік з дати реєстрації. За додаткову плату можливе підключення телефонного номера з переадресацій на будь-який міський або мобільний телефон.

Номінальний акціонер офшорної компанії

Номінальний акціонер оффшорної компанії - юридична або фізична соба, що є першим передплатником первинної емісію акцій офшорної компанії, зафіксована в установчих документов  офшорної компанії. Дані номінального акціонера вказуються при відкритті рахунків, заповненні анкет і т.п. з метою конфіденційності володіння компанією дійсним власником. Послуга представляється на рік з дати реєстрації офшорної компанії. Надання номінальних послуг в деяких юрисдикциях потребує ідентифікаційних документів власників на английській мові або з перекладом згідно вимог нотаріату та положень KYC законодавства. Можливе оформлення бланкової дарчої на 100% пакет акцій компанії.

Номінальний акціонер не є дійсним вигодонабувачем, а лише власником акцій на користь реального власника - бенефициара. Послуги номінального акціонера представляються на рік з дати реєстрації офшорної компанії. Надання номінальних послуг в деяких юрисдикциях потребує ідентифікаційних документів власників на английській мові або з перекладом згідно вимог нотаріату та положень KYC законодавства.

Номінальний директор + Генеральна довіреніость під апостилем

Номінальний директор оффшорної компанії - юридична або фізична особа, що виступає в статусі директора компанії формально й не здійснює реальної участі в діяльності компанії. Усі права на керування компанією передаються за допомогою генеральної довіренності, виписаної на конкретну фізичну особу. Посада номінального директора вводиться з метою збереження анонімності й конфіденційності дійсного керуючого офшорною компанією. Послуги номінального директора представляється на рік з дати реєстрації офшорної компанії. Надання номінальних послуг в деяких юрисдикциях потребує ідентифікаційних документів власників на английській мові або з перекладом згідно вимог нотаріату та положень KYC законодавства.

Як купити офшорну компанію в Белізі?

Ми цінуємо ваш час і конфіденційність для офорления готової компанії чи придбання офшору або реєстрації офшорної компанії під замовлення з вашою назвою - необхідно мініміум часу та вашої особистої участі в процесі реєстрації та оформлення документів. У наявності є готові компанії у всіх офшорних юрисдикціях, які ми рекомендуємо для реєстрації компанії під замовлення.

Від вас (як майбутньої довіреного особи, що буде управляти компанією та банківскими рахунками по довіреності) потрібний тільки внутрішній та закордонний паспорт (при наявності, а для громадян інших країн СНД додатково копія імміграційної картки або паспорт з відміткою про перетинан кордону України. Деякі юридиції при використанні номінальних послуг вимагають додаткової ідентифікації власників згідно з вимог нотаріату при оформленніі довіреності та вимог KYC законодавства..

Якщо ви перебуваєте в іншім місті - можливе оформлення офшорної компанії без вашого виїзду в Київ - документи будуть доставлені вам наступного дня після оплати в будь-яке місто України й СНД кур'єрською поштою, або ви маєте можливість отримати документи обраної офшорної компанії у нашого регіонального представника у вашому місті, надавши йому необхідну інформацію згідно KYC законодавства для оформлення компанії. Ми ухвалюємо до оплати всі види VISA, Mastercard, а також усі види електронних грошей BTC/USDT, Яндекс Гроші, Paypal, Alertpay і т.п..

Здійснити оплату за готову офшорну компанію так само просто, як поповнити мобільний телефон - вам досить буде підійти до найближчого терміналу оплати послуг мобільного зв'язку і оплатити нам погоджену курсу за курсом у національній валюті в країні, де ви перебуваєте.

Фахівці департаменту міжнародного бізнесу ВАТ UBC та наші представники в регіонах завжди нададуть фахові консультації з вибору опимальної юрисдикції та покупки готових офшорів, реєстрації офшорних компаній і замовленні додаткових послуг. Щоб одержати список готових компаній, вам необхідно звернеться до наших фахівців з телефонів указаным нижче.

Відкрити список готових офшорів в Белізі BZ.doc (Ms Word)

Одержати повний список готових компаній і консультацію по офшорних питаннях Ви також можете, звернувшись до наших фахівців


+38(044) 498-7010, 498-7011, 599-65-65

Telegram, WhatsApp, Viber, Skype: +38 (073/095/098) 599-65-65

Рекомендовані банки для відкриття корпоративних банківских рахунків нерезидентних компаній:

|
 

 

© 2001—2020 UBC Offshore Ltd Офшоры. Новости

www.ubc-offshore.com